"Posnayko" № 3 , 2011. "Happy or Sad"
Опис
Якось Глен, Тібо та Міку пішли до океанаріуму. Ходили вони там, бродили… аж фотографуватися втомилися. І тут для їхньої камери зробила великий чі-і-із… Хто? Дізнавайся з березневого журналу «Posnayko»! Learn and play!
| Мова | Українська+англійська |
|---|---|
| Рік випуску | 2011 |
| Вікова категорія | 6-10 років |